identyfikator dla psa

Janus 2553

Pies

5 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-21 18:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Janus to pogodny, przyjacielski pies o dużym potencjale szkoleniowym. Jest bystry, ciekawski, skupiony na człowieku. Potrafi chodzić na smyczy, nie boi się nowych sytuacji ani ludzi. Akceptuje inne psy, chętnie się z nimi bawiąc. Janus ma ok. 2 lat, wysokością sięga przed kolano, waży ok. 15kg. Został zaczipowany, wykastrowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Janus to typowo rodzinny pies, idealnie odnajdzie się w aktywnym domu, z dziećmi i innymi psami. Zostanie wydany wyłącznie w warunki domowe! Kontakt w sprawie adopcji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//