identyfikator dla psa

Kastor 2554

Pies

7 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-21 18:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kastor to pies, który większość życia spędził na łańcuchu. Nie dany był mu kontakt z człowiekiem, ale mimo tego jest otwarty, łagodny i przyjacielski. Nie jest nachalny, nie narzuca się dopóki człowiek szmyrać nie zacznie, wtedy domaga się więcej i więcej :). To idealny kompan pieszych wędrówek, na spacerze jest grzeczny, pięknie chodzi na smyczy i cieszy się z każdej minuty spędzonej poza schroniskiem :) Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, uwielbia czesanie. Szukamy dla Kastora spokojnego domu, chętnie z ogrodem, bez małych dzieci. Kastor ma ok. 5 lat, wysokością sięga do kolana, posiada chip oraz aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany TYLKO w warunki domowe! Kontakt w sprawie adopcji: 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//