identyfikator dla psa

Kim 2555

Pies

12 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-21 19:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kim to starszy, zwykły, średniej wielkości kundelek. W schronisku mieszka już długo...Każdego dnia z utęsknieniem wypatruje swojego człowieka, a my każdego dnia obiecujemy mu, że kiedyś na pewno się taki pojawi... Bo przecież musi się kiedyś znaleźć ktoś kto pokocha tego bezkonfliktowego, uroczego i bezproblemowego psiaka...Weźmie na spacer, które Kim uwielbia, pogłaska i da miskę z jedzeniem... Kim posiada aktualną książeczkę zdrowia. Zostanie wydany tylko w warunki domowe.

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//