identyfikator dla psa

Rusłan 2556

Pies

12 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-21 19:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Starszy, bardzo pogodny psiak w typie owczarka. Bardzo przyjacielski, z wiecznym uśmiechem na pysku. Jest spokojny, mało wymagający. Nie potrzebuje długich spacerów i szalonych zabaw a jedynie ciepłego posłania, miski z jedzeniem i kochającego człowieka. Czy zdążymy znaleźć kogoś takiego? Szukamy dla Rusłana dobrego domu na resztę życia. Psiak posiada aktualną książeczkę zdrowia. Wiek ok 9-10 lat. Więcej informacji 661 100 252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//