identyfikator dla psa

Szafir 2557

Pies

12 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-05-21 19:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szafir to starszy, spokojny i kochany psiak. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, chętnie nadstawia łepek do głaskania :). Jego sierść wymaga regularnego wyczesywania, które znosi bardzo grzecznie. Szafir potrafi chodzić na smyczy, na spacerach nie boi się obcych dźwięków, nie reaguje również na przejeżdżające samochody czy przechodzące psy. Akceptuje suczki. Z racji wieku Szafirek lekko niedowidzi, ale świetnie sobie radzi i niełatwo zorientować się, że wzrok już zawodzi. Szukamy dla Szafirka domu, w którym w spokoju i radości będzie mógł spędzić resztę swojego życia. Posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz chip. Więcej informacji 661-100-252

Kontakt

Telefon: 661 100 252 email: m.karpinska90@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//