Suka do adopcji Wrocław - Melka

Melka 256

Suka

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2016-07-03 14:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mela, czasem zwana milą to ok. 2-letnia, terierowata, nieduża suczka (waży ok. 10 kg). Bywa nieco zdystansowana wobec nowo poznanych osób, ale gdy już komuś zaufa, staje się przylepą domagającą się głaskania. Jest umiarkowanie aktywnym psem, może zamieszkać z osobami, które prowadzą spokojny tryb życia i są domatorami. Chętnie naśladuje inne psy i bardzo pomaga jej obecność stabilnych, zrównoważonych samców - dodaje jej to pewności siebie. Zachowuje czystość, nie przejawia tendencji do lęku separacyjnego. Nie przepada za kotami. Melcia mieszka w hoteliku koło raciborza i tam można ją poznać. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa) telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel. 724-425-008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//