identyfikator dla psa

Lexi i Rydz 2594

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-05-29 13:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Do wspólnej adopcji psiak Rydz i jego towarzyszka niewidoma Lexi.

Psiaki poznały się w przytulisku i bardzo zaprzyjaźniły. Lexi znaleziona jako niewidoma sunia była bardzo zagubiona,wtedy zaopiekował się Nią drugi psiak Rydz. Od tej pory para stała się nierozłączna . Razem chodzą na spacery ,razem śpią ,jedzą i bawią się.
Rydz stał się dla Lexi przewodnikiem, jej oczami.
Pomimo swojej niepełnosprawności sunia świetnie sobie radzi ,na spacerach dziarsko spaceruje u boku swojego przyjaciela. W domu nie wymaga jakiejś specjalnej opieki.

Szukamy dla Nich wspólnego domu, patrząc na ich wielką przyjaźń ,przywiązanie ,nie chcielibyśmy ich rozdzielać.
Marzy nam się dla tej dwójki domek z ogródkiem (choć nie wykluczamy mieszkania w bloku ) bez małych dzieci .
Rydz i Lexi to małe psiaki nie zajmą dużo miejsca ,nie są kłopotliwe.

Lexi ma ok. 2 lata i waży ok. 6 kg,jest zaszczepiona i wysterylizowana.

Rydz ma ok 3 lata i waży ok 7 kg, jest zaszczepiony .

W miarę możliwości pomożemy w transporcie do innego miasta.
Chcesz się dowiedzieć więcej , zadzwoń .
KONTAKT w sprawie adopcji:
tel: 662127534
agacia32@onet.eu

Prosimy o przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 662127534

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//