identyfikator dla psa

Alvin 2627

Pies

17 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-06 15:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Alvin nikogo nie zachwyca, nikt o niego nie pyta. Jest pięknym, dostojnym psem w sile wieku. Typowo domowemu psu trudno znosić schroniskowe warunki. Alvin ma około 15 lat, ale jeszcze sporo energii i wigoru, a przede wszystkim miłości do ludzi. Kto mu podaruje godną starość w ciepłym domu ? Raczej szuka domu bez innych zwierząt. Kontakt w sprawie adopcji: 669-985-588.

Alvin wciąż w schronisku. To piękny i dostojny pies w typie owczarka. Alvin bardzo płacze w boksie. Chce być z ludźmi, znów chce być kochany. Na spacerach ma jeszcze sporo energii, musi się wybiegać i wyszaleć. Zgodliwy do innych psów, choć nie wszystkich. Kto podaruje Alvinowi godną starość ? Nie zasłużył na taki los…

Oddany w lipcu 2016 po 6 latach adopcji, bo alergia byłego już właściciela. Domowy, przyjazny wszystkim, ale nie tolerujący kotów. Dla Alvina załamał się świat. To staruszek, który nie tak powinien być potraktowany po tylu latach i w takim wieku… Jest nam cholernie przykro patrząc na załamanego Alvina. Może ktoś da mu szansę ? Uratuje szybko i pokocha….

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//