identyfikator dla psa

Figaro 2629

Pies

5 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-06 15:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ogromny,3 letni, dość energiczny i silny pies. Polecany dla osób aktywnych, lubiących spacery i ruch na świeżym powietrzu. Bardzo radosny, przyjazny w stosunku do ludzi, może również zamieszkać w rodzinie z dziećmi, raczej starszymi, ze względu na swoje gabaryty. Figaro trzeba jeszcze nauczyć dobrych manier i poświęcić mu trochę czasu na ułożenie Go, a wtedy na pewno wniesienie dużo radości do Państwa domu .W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, raczej nie przepada za kotami. Szuka domu, mieszkania, nie kojca! Uwielbia piłki i inne zabawki, chętnie by się zaprzyjaźnił z innymi psami, ale wszystkie się go boją, bo jest od nich zdecydowanie większy.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//