identyfikator dla psa

Boss 2630

Pies

9 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-06 15:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Duży, łagodny, energiczny znowu wrócił z adopcji, bo uciekał z podwórka. Chyba dom, mieszkanie potrzebne dla Niego. Dobrze chodzi na smyczy, akceptuje inne psy, nie toleruje kotów i bardzo boi się grzmotów.

Ma 7 lat i jest bardzo żywiołowym psem, kochającym ludzi. Boss to pies towarzyszący człowiekowi. W poprzednim domu towarzyszył opiekunom podczas wielu czynności, nawet oporządzał zwierzęta gospodarskie. Świadczy to o tym, że Boss sprawdzi się w roli psa domowego, rodzinnego. Jest dużym psem, to fakt, ale przy odpowiedniej dawce ruchu spokojnie sobie poradzi nawet w mieszkaniu. Na pewno będzie oddanym członkiem rodziny. Jest łagodny, jedynie nie toleruje kotów.
Czy znajdzie w końcu prawdziwy, a przede wszystkim stały dom u boku kochających opiekunów ? Kontakt w sprawie adopcji: 669-985-588.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//