identyfikator dla psa

Regon 2642

Pies

9 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-07 15:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Znaleziony 11 sierpnia 2015r. Przerażony schroniskiem, ale nie gryzący. Urodzony około 2010, nie chodzący na smyczy, za to bardzo skoczny. Żaden standardowy płot nie jest dla Niego przeszkoda nie do przebycia. Poszukiwane podwórko, albo cierpliwi Ludzie, chcący popracować z psem po przejściach. Po latach u nas ma już kolegów do wspólnych zabaw. Wpatrzony w jedną z pracownic jak w obrazek, biegający za nią luzem krok w krok. Jest gotów pokochać KOGOŚ równie bezgranicznie, może Ciebie?

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//