identyfikator dla psa

Sylwek 2645

Pies

9 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-07 15:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dostarczony 23 września 2016 roku , w wyniku interwencji TOZ-u. Lat 6, podwórkowy, bardzo przyjazny pies. Całe życie na łańcuchu przy „budzie”. Teraz może być tylko lepiej. Nie lubi kotów. Na spacerach akceptuje inne psy. Kocha Ludzi, prawdopodobnie mógłby zamieszkać z dziećmi, bo jest bardzo łagodny i cierpliwy. Musi mieć teren do biegania, albo zapewnione codzienne spacery, bo rozpiera Go pozytywna energia po latach niewoli. Jest większym , małym psem, sięga do kolana.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//