identyfikator dla psa

Brutus 2646

Pies

14 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-07 15:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oddany 3.12.2016. Lata spędzone na łańcuchu , przy budzie niestety „zaowocowały” bardzo dużymi zmianami w kręgosłupie, nie ma już dla Niego ratunku,kiedyś przestanie całkiem chodzić niestety. Ma tylko 12 lat, ale w naszych, schroniskowych warunkach już długo „nie pociągnie”.

Brutus szuka domu na resztę swojego życia. Bardzo chciałby przed śmiercią zaznać Ludzkiej miłości w swoim domu, nie w schronisku tylko. W końcu musi zaznać dobra i luksusów. Zasłużył na to bardziej niż każdy inny psiak. Polecany do domu z ogrodem, nawet mieszkania. Stróżem to raczej na pewno nie będzie. Akceptuje inne psy, a każdego Człowieka pokocha całym serduszkiem, ponad wszystko.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//