identyfikator dla psa

Simon 2651

Pies

12 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-07 15:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Simon, 10-letni pies w kwiecie wieku, który trafił do nas z długim łańcuchem, na którym spędził całe swoje życie, uwiązany na tyłach niezamieszkanej posesji, aby pilnować ……..??? Jego jedyna rozrywką była zabawa własnymi miskami, których do dzisiaj jest namiętnym kolekcjonerem. Od ich wiecznego podrzucania ma całkowicie starte, do linii dziąseł, zęby i stąd wystający jęzor i niezbyt inteligentna minka. Uwielbia spacery z wolontariuszkami, niespecjalnie tolerując panów – awersja do byłego właściciela? Kto ofiaruje Mu swoje podwórko bez innych psów, których nie lubi?

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//