identyfikator dla psa

Ajuto 2675

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-06-12 19:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ajuto – śliczna, 3 miesięczna sunieczka. Urocza, radosna, grzeczna. Uwielbia pieszczoty i – jak to szczeniak – zabawy. Jest towarzyska, ciekawska i absolutnie przemiła. A do tego niezwykle bystra! Szybko się uczy. Zachwycające psie dziecko! Zrównoważona, łagodna, zjawiskowa! Nic, tylko kochać! Ajuto mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Jest odrobaczona i zachipowana. Przed nią pierwsze szczepienia.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa z zapisem o obowiązkowej kastracji po osiągnięciu przez sunię odpowiedniego wieku).
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel:724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//