identyfikator dla psa

Reksio 2679

Pies

8 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 14:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oddany 6.07.2015. przez właściciela , bo……”zagresywniał” na łańcuchu. Lat 6 , na razie przerażony, nie do dotknięcia.Pierwsze głaski już są, ale pełne zaufanie do Ludzi jeszcze potrwa.

Reksio przełamał swój strach do ludzi. Akceptuje niektórych z nas. Daje się głaskać, przytulać, wychodzi na spacery. Zrobił ogromne postępy, ale póki co wybiera sobie ludzi. Przed Reksiem jeszcze długa droga do normalności, ale może być już tylko lepiej . Czy znajdą się ludzie, którzy nie będą tylko patrzeć na jego przeszłość i zechcą mu poświęcić trochę czasu przed adopcją ? Reksio musi dobrze poznać ludzi, aby zaufać. Szuka wytrwałych, cierpliwych i konsekwentnych ludzi, którzy będą go dalej socjalizować i uczyć pożądanych zachowań. Reksio akceptuje inne psy, ładnie chodzi na smyczy juz teraz w zasadzie z każdą nowo poznaną osobą, choć nie każdy od razu może „pieścić, na to potrzeba czasu.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//