identyfikator dla psa

Parys 2681

Pies

11 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 14:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Parys ma już około 8 lat, jest psem potrzebującym dużo ruchu. Uwielbia długie spacery i kontakt z człowiekiem. Początkowo jednak jest nieufny, ale gdy kogoś pozna to pokocha całym sobą. Daje wtedy sobie zrobić wszystko. Przytula się, wchodzi na kolana, daje się czesać. Musiał swoje przeżyć i stąd jego początkowa „obrona” przed obcymi. Parys wymaga sporo ruchu, jest dosyć aktywnym psem. Wybiegany spokojnie spaceruje. Codzienna dawka ruchu na pewno go uspokoi. Najlepiej jakby Parys trafił do mieszkania, domu. Chce być blisko ludzi, których kocha. Jednak przyszli właściciele muszą poświęcić mu trochę czasu przed adopcją i dać się poznać na spacerach. Parys może być towarzyszem dla drugiego psa. Polecany dla aktywnych ludzi. Warto go poznać i pokochać, to pies bardzo emocjonalnie związany z opiekunami, będzie wiernym towarzyszem człowieka.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//