identyfikator dla psa

Bingo 2684

Pies

9 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 14:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bingo czeka już prawie 2 kolejne lata na nowy dom. Jest już starszym psem, ale w ogóle tego po nim nie widać. Bingo głośno szczeka, aby zwrócić na siebie uwagę i może to odstraszać niektóre osoby. Ale w rzeczywistości Bingo jest bardzo przyjazny, uwielbia być w centrum zainteresowania człowieka. Zgadza się z psami, które pozna. Obecnie spaceruje z kolegą Mieszkiem. Bingo jest wylewny w uczuciach w stosunku do osób, które zna. Marzy nam się super dom dla Bingo, należy mu się. Bingo wrócił do nas ponownie 24.02.2016, po około 2 latach adopcji. Właścicielka nie potrafiła sobie poradzić z psem, w sytuacjach w których za bardzo się ekscytował. Bingo bardziej słuchał swojego Pana. Przed adopcją pokazał nam, że jest nieufny i mało kontaktowy. Teraz jest bardzo przyjaznym psem. Lubi kontakt z człowiekiem, na spacerach po krótkim zużyciu energii spokojny i posłuszny. Wdzięczny za głaskanie i przytulanie, zawsze chętny na dobre smaczki i domagający się ich szczekaniem. Lubi być czesany. Zna podstawowe komendy. Bingo szuka konkretnych opiekunów, gdy pokocha swoich ludzi to będzie ich bronił. Dogaduje się z innymi psami, w adopcji żył z suczką, którą też bronił przed obcymi. Bingo ma około 8 lat, do tej pory żył na podwórku biegając luzem i stróżując. Ale czas na emeryturę! Bingo nadaje się również do domu, ponieważ jest grzeczny i ułożony, w boksie nie niszczy. Polecamy!

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//