identyfikator dla psa

Sanyo 2688

Pies

11 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 14:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sanyo został przywieziony do schroniska 26.08.2013. Kulił się ze strachu i przerażenia. Panicznie bał się dotyku, a nawet spojrzenia ludzi. Sanyo chował się w budzie nie pokazując się światu. Nie ufał ludziom, ale powoli zaczął ufać innym psom. Zyskał wiernego przyjaciela Brusa, z którym zaliczył pierwsze spacery i który do teraz pokazuje Sanyo, że człowieki nie są takie straszne. Sanyo potrzebuje cierpliwego domu, który pozwoli się mu w pełni otworzyć. Dom musi być świadomy lękliwości Sanyo i pilnować go na spacerach, żeby nie uciekł. Możliwe jest również, że Sanyo w domowych warunkach w odpowiednim domu poczuje się bezpiecznie i zmieni się w przyjacielskiego i kontaktowego psa. Sanyo ur. około 2007 roku, sięga mniej więcej do połowy łydki, przed kolano, jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony i już 4 lata czeka na odmianę swojego losu na lepsze, u boku cierpliwych, spokojnych Ludzi. Zainteresowani zamiana schroniska na prawdziwy dom dzwońcie (popołudniami) do Joanna :609-029-445

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//