identyfikator dla psa

Bonus 2690

Pies

6 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 14:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oddany 4 maja 2017, bo po pojawieniu się dziecka w domu, gryzie domowników. Rzeczywistość schroniskowa zaakceptowana, chodzi na spacerki i pokazuje, że potrafi być bardzoooooo miły dla dobrych Ludzi oraz akceptuje inne psy. Ma tylko 5 lat i 5 kg wagi . Najmniejszy pies w schronisku, owszem po przejściach, ale do pokochania, a tak długo czeka na Nowego właściciela. Dlaczego??? Po przerażonym psiaku nie ma już śladu. Bonusek to wspaniały psiak. Kocha ludzi, jest zapatrzony w człowieka. Na spacerach aktywny, chętny, aby pobiegać i szaleć. Jednak najważniejszy jest dla niego człowiek – Bonus się przytula, nadstawia grzbiet i brzuszek do głaskania, rozdaje buziaki. Bonus też świetnie aportuje, ogólnie uwielbia zabawy zarówno z ludźmi, jak i z innymi psami. Bonusek jest typowo mieszkaniowym psem. Bardzo pragnie znaleźć nową rodzinę, której będzie mógł pokazać jakim jest świetnym kompanem i przyjacielem. Być może mógłby zamieszkać ze starszymi dziećmi (powyżej 10-12 lat). Warto go poznać przed adopcją. Bonus czeka.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//