identyfikator dla psa

Bambo 2692

Pies

10 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 15:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bambo – pies filozof z urody, z charakteru wesoły dzieciak .Jest świetnym kompanem, idealnym towarzyszem na spacery i do odpoczynku. Bambo bardzo się zmienił, uwielbia kontakt z człowiekiem. Chętnie poddaje się czułościom, lubi być głaskany i tarmoszony. Zgadza się z innymi psami. Oddany 29.12.2015 po śmierci właściciela, urodzony w 2010r. Prawdopodobnie był psem podwórkowym, chociaż jego zachowanie wskazuje raczej na typ psa domowego. Bambo początkowo był bardzo nieufny. Trochę trwało zanim nam zaufał, ale teraz jest już innym psem. Po początkowej nieufności nie ma już śladu, a Bambo rozwija się pozytywnie. Chętnie chodzi na spacery i chętnie szaleje na wybiegu. Na swój sposób potrafi bawić się z opiekunem. Wiele zrobi za dobre jedzonko . Jest również sprytnym psem, bardzo szybko opanował sposób otwierania boksu. Ma w sobie coś z teriera i bywa, że chce dominować również nad człowiekiem. Ale wystarczy odpowiednie podejście i jest dobrze. Bambo z czasem na pewno stanie się jeszcze bardziej kontaktowym, chociaż mamy nadzieję, że nie posiedzi u nas długo . Ma powalającą urodę i być może to przyniesie mu szczęście. Nie nadaje się na psa kojcowego. Idealnym miejscem dla niego byłby dom z ogrodem, polecany do domu bez dzieci. Kontakt w sprawie adopcji: 609-029-445.

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//