identyfikator dla psa

Mike 2693

Pies

8 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-06-13 15:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mike ponownie wypatruje nowego, cierpliwego domu. Jest bardzo energicznym, uśmiechniętym psem, który docenia każdą chwilę z człowiekiem. Jest wesoły i potrafi zaakceptować innego psa, którego pozna. Chodzi na spacery z innymi kolegami niedoli, z którymi wspólnie biega zadowolony. Mike jest łagodny i chętnie oddaje się pieszczotom, może zamieszkać z dziećmi. Ma teraz około 7 lat i całe życie przed sobą. Nie chcemy żeby spędził resztę życia w schronisku. Miał lęk separacyjny, wymaga pracy w nowym domu. Kontakt w sprawie adopcji: 609-029-445 (proszę o telefony po południu). Mike wrócił ponownie do schroniska w grudniu 2016. Prawie 3 lata był w adopcji. Obecnie ma 6 lat. Na pewno zapytacie dlaczego wrócił. Głównym było to, że szczekał będąc sam w domu i do właściciela mieszkania doszły skargi.. Właściciele Mike mieli również chore dziecko i Mike często bywał u nas w hotelu. Krótko mówiąc sytuacja rodzinna zmusiła właścicieli do oddania psa. Mike bardzo przeżywa życie w ciągłym zamknięciu. Jest bardzo energicznym psem, lubiącym ruch i zabawy z człowiekiem. Potrafi również ładnie chodzić na smyczy. Ludzi kocha tak bardzo, że trudno mu zostać samemu w mieszkaniu. Być może lepszym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem, najlepiej z drugim psem ? Mike może zamieszkać z dziećmi, innym psem, ale nie z kotami. Nie ma jednego oczka, ale nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu. Mike jest małym psem o wielkim serduszku. Przydałaby mu się w końcu życiowa stabilizacja – dom na zawsze i ludzie chcący pracować nad lękiem Mika. Czy w końcu uda mu się znaleźć to co dla psa najważniejsze ?

Kontakt

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 45-073 Opole, Torowa 9, tel. 77-45-45-902, email: kierownik@schroniskowopolu.pl Czynne codziennie oprócz świąt Od 1 października do 31 marca w godzinach 11-15:30, od 1 kwietnia do 30 września w godzinach 11-17:30

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//