identyfikator dla psa

Stella 2705

Suka

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-06-15 19:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Stella to ok. 7 miesięczna średniej wielkości, wesoła sunia, lubi też dowodzić innymi psami, ale nie jest przy tym agresywna.
Nie ma w niej agresji, przy bezpośrednim kontakcie z nowymi osobami, podkula wszystko co ma i woli unikać nieznajomych, ale z każdym dniem Stella czuje się pewniej i z coraz większą radością podchodzi do ludzi. 

Bardzo ładnie chodzi na smyczy, a spuszczona luzem bardzo pilnuje się opiekunów. Nie w głowie jej samotne wycieczki. 

Sunia zasługuje na nowy dobry dom, gdzie będzie mogła w pełni się otworzyć i cieszyć się z każdego nowego dnia - w końcu to jeszcze psie dziecko!

Prosimy o przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 662127534

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//