identyfikator dla psa

Karbo 2708

Pies

2 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-06-15 21:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Karbo ,8 miesięczny szczeniak do Adopcji! Karbo to młody psiak, który trafił do nas wraz ze swoją siostrą. Karbo bywa lękliwy, boi się sam opuszczać boks, ale jak się go wyniesie na rękach, to potem radośnie biega i zachowuje się jak typowy, młody pies.  To młody pies, na pewno jeśli tylko dostanie szansę, otworzy się w pełni na ludzi i stanie się świetnym przyjacielem na długie lata! Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, to żywa, czująca istota wymagająca opieki przez kilkanaście lat. NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Kontakt

tel: 662127534

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//