identyfikator dla psa

Daisy 2710

Suka

4 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-06-16 18:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Imię: Daisy
Rasa: mix
Płeć: suka
Wiek: ok 2-3 lat
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: zostanie wysterylizowana przed adopcją
Miejsce Pobytu: Kraków
Stosunek do dzieci: nie polecamy do domu małymi dziećmi
Stosunek do psów: neutralny/pozytywny
Stosunek do kotów: nieznany

Szukamy domu dla Daisy, która mimo młodego wieku przeżyła już wiele złego w swoim życiu.
Została zauważona przy jednej z ruchliwych tras, była zagłodzona i przerażona. Nie znamy jej historii jednak sądząc po jej reakcjach i wyglądzie nie miała łatwego życia.
Daisy po obecnie to piękna, pełna energii, wesoła, bardzo pojętna , chętna do nauki i stęskniona kontaktu z człowiekiem sunia. Daisy, potrzebuję trochę czasu aby zaufać nowo poznanym osobom.
Szukamy dla Daisy opiekunów, którzy zapewnią jej bezpieczny, spokojny dom oraz odpowiednią dawkę ruchu.
Daisy uczy się chodzić na smyczy, chętnie spaceruje w towarzystwie innego psa. Obecnie przebywa w Krakowie.
Daisy mimo, że jest pieszczochem, jest dużym i silnym psem – dlatego też nie polecamy jej do domu z małymi dziećmi. Z psami dogaduje się dobrze, nie znamy reakcji na koty.
Daisy nie zostanie wydana na łańcuch, do budy ani do kojca.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia 606 129 268 mkrzemieniecka1@poczta.fm

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//