identyfikator dla psa

Roger 2741

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-06-29 22:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ROGER to niespełna 2 letni, niewielki (waży ok. 10 kg) przesympatyczny psiak. Pogodny, radosny, ufny i pełen pozytywnej energii. Kocha ludzi dużych i małych. Uwielbia wspólne zabawy, spacery i głaskanie. Pod nieobecność opiekunów nie rozrabia, nie hałasuje. Pięknie zachowuje czystość. Fajny, inteligentny z niego jegomość. Szybko przyswaja panujące w domu zasady. Jest karny, posłuszny, lubi się uczyć. Nie ma w nim cienia agresji. Świetnie dogaduje się zarówno z psami, jak i z kotami. W samochodzie niekłopotliwy – radzi sobie doskonale. Uroczy, rozbrajający, miły, zrównoważony, proludzki. Stare (jeszcze z okresu szczenięcego) złamanie łapy sprawiło, że pomimo naszych starań, nie udało się jej uratować. W najbliższym czasie Rogera czeka amputacja. Jako trój łapek z pewnością poradzi sobie śpiewająco, ponieważ już wcześniej nie obciążał zniekształconej kończyny. Ten brak nie zmniejszy jego wdzięku

:). Roger to cudny, kochany pies. Brakuje mu jeszcze tylko kochającego domu.

Roger przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)

Kontakt

tel: 724425008 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//