identyfikator dla psa

Bonzo 2828

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-16 17:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bonzo to młody - 1,5 roczny, góra 2 letni psiak.
Odłowiony przez Gminę Serock trafił pod naszą opiekę.
To duży pies, bardzo w typie wilczarza. Pięknie umaszczony - w kolorze marengo, pręgowany.
Lgnie do człowieka. Mimo dużych gabarytów to poczciwy miesiek. Zero agresji. Lubi zabawy z innymi psami, ale najważniejszy jest dla niego kontakt z człowiekiem.
Coraz lepiej idzie mu nauka chodzenia na smyczy.
Jest całkowicie gotowy do adopcji- odrobaczony, zabezpieczony przed kleszczami, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Ze względu na swoją wielkość polecany do domu z ogrodem, ale nie oddamy psa do budy ani do kojca.
Tylko jako pies towarzyszący czlowiekowi.
Psiak przebywa w hoteliku niedaleko Łowicza, ale transport do dobrego domu nie stanowi dla nas problemu.

Kontakt dla zainteresowanych adopcją:

Kontakt

Joanna 695 345 500

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//