identyfikator dla psa

Lisia 2829

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-16 18:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lisia to dzielna Mamuśka. Wyrzucona w ciąży, oszczeniła się w pustostanie nad Narwią, gdzie znalazła ją Pani spacerująca z psem. Lisia trafiła wraz z 2 szczeniakami pod naszą opiekę, gdzie w spokoju odchowała szczeniaki. Dziueciaczki już poszły do adopcji, Lisia nadal czeka na dom. Lisia to sama słodycz. Jest mi tak wdzięczna,że się nią zaopiekowałam, że jak tylko mnie zobaczy podbiega i liże po rękach. Sunia jest bardzo przyjazna i miła, chociaż życie jej nie rozpieszczało. Poprawiła się, przytyła. Jest już po całej profilaktyce (odrobaczenie, szczepienie, zabezpieczenie przed kleszczami) i po styerylce. Gotowa na dobry domek ,którego nigdy nie miała. Malutka, waży 8 kg, umaszczenie rude, podobna do małego liska. Będzie niesamowicie wdzięczna i wierna. Ma ok. 2-3 lat. Przebywa w domu z ogródkiem w Stasim lesie koło Serocka.

Kontakt

Kontakt dla zainteresowanych adopcją: Joanna 695 345 500

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//