identyfikator dla psa

Wally 2852

Pies

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-20 16:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

WALLY – 10 letni pies, troszkę w typie owczarka ;-). (waży ok. 28 kg). Kontaktowy, entuzjastycznie nastawiony do człowieka, wpatrzony w opiekuna. Przyjacielski, otwarty, pozytywnie nastawiony do nowo poznanych osób. Przytulaśny – niepoprawny pieszczoch i łasuch jakich mało. Doskonale odnajduje się w mieście – nie przeraża go gwar ulicy. Jest posłuszny i karny. Pięknie chodzi na smyczy i bez najmniejszych problemów zostaje w domu sam, grzecznie czekając na powrót opiekuna. Nie przepada za długimi spacerami, ten rodzaj aktywności zupełnie go nie interesuje. Uwielbia natomiast zabawy gryzakami. Dobrze dogaduje się z suczkami i młodymi samcami (względem dorosłych może być dominujący). Nie powinien mieszkać w towarzystwie małych zwierząt futerkowych. Wierny, kochany, czuły, oddany. Po prostu wyjątkowy Przyjaciel. Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa). Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel.724-425-008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//