identyfikator dla psa

Roco 2853

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-20 16:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sympatyczny, łagodny i wesoły pies. - to właśnie ROCO.
Potrzebuje spacerów i wybiegania, dlatego nadaje sie do ludzi aktywnych, lubiących ruch, spacery i aktywne życie.
Na pewno nie nadaje się do osoby starszej, statecznej, do krótkiego wyjścia na trawniczek, małych dzieci i tam gdzie jest niskie ogrodzenie. Lepiej gdyby był w mieszkaniu, bo w DT, gdzie przebywa próbował sforsować ogrodzenie i wybrać się na zwiedzanie okolicy. To pies potrzebujący mądrego właściciela. Zresztą DT twierdzi, że ROCO to bardzo mądry i sprytny pies. Jest łagodny dla właścicieli i czujny, gdy widzi obcego. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, zabawy i w ogóle aktywność. Chodzi ładnie na smyczy.

wiek - około 1 roku
wielkość - średni
sierść - krótka
kastracja - tak
szczepienia - tak
czip - tak


Kontakt

Telefony w sprawie adopcji: Joanna 695 345 500 Małgorzata 608 43 45 46

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//