identyfikator dla psa

Atos 2879

Pies

7 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-24 20:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Atos to pies żywiołowy, uwielbia długie spacery, ruch i zabawę. Na spacerach jest bardzo grzeczny, nie reaguje na inne psy, nie ciągnie na smyczy, zna podstawowe komendy, za psie przysmaki zrobi wszystko, więc praca z nim nie jest trudna. Lubi towarzystwo człowieka, dogaduje się z suczkami, jest posłuszny i karny, ale trzeba mu poświęcić trochę czasu na naukę. Atos z dystansem podchodzi do nowo poznanych osób, ale jeśli już kogoś pozna szybko się przywiązuje i potrafi nawiązać relację z człowiekiem. Atos trafił do schroniska mając zaledwie 2 lata, aktualnie ma 4, niestety najlepsze lata swojego życia spędził w schroniskowym boksie. Pomimo jego przyjaznego charakteru nikt się nim jeszcze nie zainteresował. To pies, który zasługuje na wspaniały dom!
ATOS
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2014
WZROST: OK. 56 CM.
WAGA: OK. 23 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z KOTAMI
STOSUNEK DO DZIECI: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z MAŁYMI DZIEĆMI, PONIEWAŻ NIGDY NIE MIAŁ Z NIMI KONTAKTU.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Natalia 504 725 567 / Magda 503 842 241

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//