identyfikator dla psa

Misiek 2880

Pies

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-24 22:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiek został porzucony przez swojego poprzedniego właściciela, został znaleziony zimą w lesie, był przywiązany do drzewa. Udało się odnaleźć właściciela, ale okazało się, że w domu nie ma już miejsca dla Misia. Z tego co udało się ustalić, Misiek mieszkał w mieszkaniu, potrafi zachowywać czystość w pomieszczeniach, lubi wygodę i miękkie legowiska, buda zdecydowanie nie jest dla niego. Misiek ładnie chodzi na smyczy, na spacerach jest spokojny i opanowany, nie reaguje na przechodzące obok psy, uwielbia być głaskany, lubi także dostawać smakołyki, więc praca z nim nie jest trudna. Misiek dogaduje się z suczkami, jest łagodny w stosunku do ludzi, ale czasem chce postawić na swoim. W odpowiednim domu będzie wiernym przyjacielem rodziny. Misiek w schronisku spędził już prawie dwa lata, niestety do tej pory jeszcze nikt go nie wypatrzył. Ostatnio Misiek bardzo posmutniał, widać, że brak człowieka mocno mu doskwiera. To pies, który zasługuje na wspaniały dom.
MISIEK
MIESZANIEC W TYPIE OWCZARKA
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2011
WZROST: OK. 55 CM.
WAGA: OK.30 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 ROKU ŻYCIA

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 793 516 705 / Magda 503 842 241

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//