identyfikator dla psa

Kobi 2881

Pies

8 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-25 08:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kobi to psiak sięgający do łydki, kocha ruch i długie spacery. To psiak żywiołowy, więc powinien trafić do aktywnej rodziny. Może zamieszkać z suczką lub psem. Kobi jest bardzo pozytywnym i wesołym psem, do nowego domu na pewno wniesie dużo radości. Polecamy Kobiego do domu ze starszymi dziećmi. Zachowuje czystość w pomieszczeniach. W schronisku przebywa od roku, niestety do tej pory nikt się nim nie zainteresował.
MIESZANIEC
WYKATROWANY
WIEK: 08/2012
WZROST: OK. 40 CM.
WAGA: OK. 13 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Natalia 504 725 567 / Magda 503 842 241

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//