identyfikator dla psa

Sara 2883

Suka

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-25 17:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sara trafiła do schroniska bardzo zaniedbana, była wychudzona i w złej kondycji, ale z dnia na dzień pięknieje. Sara ma łagodne usposobienie, lgnie do ludzi, sama prosi się o głaskanie, uwielbia długie spacery, bardzo tęskni w boksie za człowiekiem. Sara miała kiedyś dom i swojego ukochanego opiekuna, niestety po jego śmierci została wyrzucona do budy i tam bardzo zmarniała. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który zaopiekuje się Sarą do końca jej dni.
SARA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 06/2011
WZROST: OK. 65 CM.
WAGA: OK. 30 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: NIE DOGADUJE SIĘ Z INNYMI PSAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA JEST DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Natalia 504 725 567 / Magda 503 842 241

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//