identyfikator dla psa

Bella 2884

Suka

13 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-25 20:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bella to duża suczka, która trafiła do schroniska bardzo zaniedbana, miała dużą nadwagę i problemy z poruszaniem się. W schronisku bardzo się zmieniła, dzięki w miarę regularnym spacerom i lepszej karmie wróciła do formy. Bella okazała się fantastyczną suczką, kocha ludzi, dla człowieka zrobi wszystko, uwielbia dzieci, więc jest polecana do domu z dziećmi w każdym wieku. Aktualne bierze udział zajęciach edukacyjnych dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Bella potrafi zostawać sama, uwielbia spać w pomieszczeniu, nie nadaje się do życia w budzie, zna kilka podstawowych komend, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczna w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Pomimo swojego wspaniałego charakteru na dom czeka już długo. Bella dogaduje się z większymi samcami, nie przepada jednak za małymi zwierzętami. Bella to mądra i zrównoważona suczka, na pewno będzie idealnym psem rodzinnym.
BELLA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 04/2007
WZROST: OK. 62 CM.
WAGA: OK. 45 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z WIĘKSZYMI SAMCAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NIE MOŻE ZAMIESZKAĆ W DOMU Z KOTAMI
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, BARDZO LUBI DZIECI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta: 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//