identyfikator dla psa

Zefir 2887

Pies

4 lata

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2018-07-26 11:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zefir - cudowny psiak po przejściach szuka domu.
Zefir został najprawdopodobniej porzucony! Przez całe 3 tygodnie zalękniony i wycieńczony, wyjąc nocami z rozpaczy, szukał swoich właścicieli. Bez odpoczynku, głodny i spragniony, znosząc upały i ulewy... Okazał się posłusznym, łagodnym i spokojnym „tulaskiem”, potrzebującym pomocy i dobrego serca. Zefir jest dużym psem, urodzonym ok. 2016 roku. W stosunku do psów zachowuje się różnie, na większe szczeka, żeby po chwili bawić się na całego, z mniejszymi zaraz po obwąchaniu przechodzi do zabawy. Jego stosunek do kotów nie był jeszcze sprawdzany. W stosunku do dzieci (3 lata i 1,5 roku) bardzo łagodny - obwącha, da się pogłaskać. Został zachipowany, ma książeczkę zdrowia, jest w trakcie odrobaczania. W najbliższym czasie czeka go jeszcze kastracja i szczepienia.
Obecnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym. NA CITO szukamy dla pieska KOCHAJĄCEGO domu, który ofiarując miłość pozwoli mu zapomnieć o tym co przeszedł.
NIE POZWÓLMY MU TRAFIĆ DO SCHRONISKOWEGO BOKSU ;(!!!
Osoba o dobrym sercu, której los tego zwierzaka nie jest obojętny i chciałaby przyjąć pod swój dach Reksia, proszona jest o kontakt.

Kontakt

Agnieszka 507 227 404 Ania 663 777 370 Ola 500 141 184 http://labradory.info/viewtopic.php?p=1088654

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//