identyfikator dla psa

Fado 2889

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-07-26 21:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fado to spokojny, mądry, wyważony pies w typie owczarka niemieckiego.
Ma ok 3-4 lata, jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia biegać, więc aktywna rodzina mile widziana! Uwielbia towarzystwo człowieka - dużego i małego!
Zgadza się z wszystkimi psami, nie jest agresywny.
Nasz kanapowiec Fado szuka swojej kanapy lub legowiska :)

Fado przebywa obecnie w hoteliku pod Lesznem (Wielkopolska).

Kontakt

Więcej na temat Fado: (Jeśli nikt nie odbiera, prosimy o sms, oddzwonimy na pewno!) 506 019 162, 509 893 884 605 411 828, 697 125 009

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//