identyfikator dla psa

Lena 2890

Suka

12 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-26 22:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lena to piękna sunia w typie owczarka, pomimo swojego wieku jest aktywna, lubi długie spacery i ruch na świeżym powietrzu, w domu jednak nie powinna być żywiołowa i nadaktywna, nie pogardzi miękkim posłaniem i dłuższym wypoczynkiem. W stosunku do ludzi jest łagodna i zawsze przyjaźnie nastawiona. Jest także bardzo kontaktowa i towarzyska, dlatego w schronisku bardzo tęskni za człowiekiem. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, jest ciekawska, wszystko ją interesuje. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Lenka dobrze czułaby się w domu z ogrodem, oczywiście jako członek rodziny, nie nadaje się do budy lub kojca. Lenka na dom czeka już ponad rok, ma za sobą nieudaną adopcję, została oddana, ponieważ ze względu na swój niedosłuch nie szczekała na obcych na posesji. Jej wcześniejsze życie pewnie nie należało do łatwych, do schroniska trafiła wychudzona, brudna i zaniedbana. Lena to cudowna sunia, która zasługuje na wspaniały dom, na pewno okaże się wiernym i oddanym psem rodzinnym.
LENA
MIESZANIEC W TYPIE OWCZARKA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 01/2009
WZROST: OK. 60 CM.
WAGA: OK. 28 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SAMCAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ W DOMU Z DZIEĆMI.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//