identyfikator dla psa

Kofi 2897

Suka

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-27 21:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kofi trafiła do schroniska z interwencji, była zaniedbana, zapchlona, bez problemu można wykonywać przy niej wszystkie zabiegi pielęgnacyjno weterynaryjne. Kofi dała się poznać jako psiak bardzo wesoły, pozytywnie nastawiony do świata. Uwielbia kontakt z ludźmi, widać, że brakuje jej bliskości.
Prawdopodobnie wcześniej mieszkała na podwórku, ale dobrze radzi sobie w pomieszczeniach. Idealny byłby dla niej dom z ogrodem. Jest czujna na to co dzieje się wokół otoczenia. Uwielbia również długie spacery.
Kofi na pewno okaże się wiernym członkiem rodziny.
KOFI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 05/2011
WZROST: OK 40 CM
WAGA: OK 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: SAMCÓW POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTOW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//