identyfikator dla psa

Miriam 2904

Suka

10 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-28 16:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miriam trafiła do schroniska z ulicy, prawdopodobnie mieszkała na jakimś ogródku działkowym. Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem gdzie miałaby przestrzeń.
W stosunku do ludzi jest bardzo miła, łagodna, przyjacielska. Potrzebuje bliskości i uwagi człowieka. Na pewno będzie wiernym i oddanym członkiem rodziny oraz niezawodnym stróżem. Bez problemu można wykonywać przy niej wszystkie zabiegi pielęgnacyjne weterynaryjne. Miriam uwielbia spacery, jest psem średnio aktywnym.
MIRIAM
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 02/2010
WZROST: OK 48 CM
WAGA: OK 19 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NIE POLECANA DO DOMU Z INNYM PSEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 5 ROKU ŻYCIA

Kontakt

Pani Krysia 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//