identyfikator dla psa

Szafir 2905

Pies

10 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-28 21:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szafir to duży i kudłaty psiak, którego cechą charakterystyczną są różnokolorowe oczy. Szafir w schronisku jest już po raz drugi, za pierwszym razem trafił do schroniska z ulicy. Po jakimś czasie został adoptowany, niestety jego nowy dom okazał się być pomyłką, ponieważ Szafir wylądował na łańcuchu w ogrodzie. Teraz szukamy dla niego dobrego i odpowiedzialnego domu, który potraktuje go jak członka rodziny. Szafir jest psem, który ma duże pokłady energii, wszędzie go pełno, kocha biegać, bawić się. Jest przyjacielski, lubi przebywać z ludźmi, także z dziećmi, ale ze względu na jego temperament odradzamy dom z całkiem małymi dziećmi. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem z możliwością wejścia do domu i regularnymi długimi spacerami. Szafir bez problemu poddaje się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
SZAFIR
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 06/2010
WZROST: OK. 60 CM.
WAGA: OK. 30 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z KOTAMI
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, ALE ZE WZGLĘDU NA TEMPERAMENT PSA POLECANY JEST DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Monika 501 208 670

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//