identyfikator dla psa

Wiluś 2906

Pies

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-28 22:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wiliś został znaleziony na ulicy...kolejny wspaniały pies został porzucony przez swoją rodzinę!
Wiluś jest psem spokojnym, zrównoważonym, cierpliwym, nie ma w nim cienia agresji. Psiak dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość, bez problemu można wykonywać przy nim wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Wiluś jest przyjaźnie nastawiony do każdego człowieka, uwielbia spacery, ale jest psem średnio aktywnym, większość czasu lubi sobie poleżeć i obserwować.
Mimo tak dobrego charakteru i łagodnego usposobienia trudno znaleźć mu dom.
Wierzymy jednak, że kogoś zauroczy i zamieszka w kochającej rodzinie, której stanie się przyjacielem na długie lata.
WILUŚ
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2011
WZROST: 53 CM
WAGA: 23 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: AKCEPTUJE

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia: 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//