identyfikator dla psa

Spajki 2918

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-31 10:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spajki jest dużym psem w wieku ok. 8 lat, ale jeszcze nie staruszkiem. Ma problem ze słuchem, ale mimo to jest energiczny. Pies bardzo tęskni za człowiekiem i bardzo pragnie kontaktu z nim. Jest bardzo spokojny, grzecznie siedzi w kojcu i cichutko cierpi. Spakjuś czeka na cud, że ktoś dobry go wypatrzy, pokocha i podaruje dom do końca życia. Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Do dobrego domu zawieziemy w całej Polsce. Kontakt 606 507 829.

Kontakt

Iza 606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//