identyfikator dla psa

Kuki 2922

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-07-31 16:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KUKI, czasem zwana Kiki to 1,5 roczna trójłapka średniej wielkości (waży 18 kg). Usposobieniem przypomina labradora. Jest wcieleniem wdzięku i łagodności. Ufna, przyjacielska, radosna, pozytywnie nastawiona do świata. Uwielbia bliskość człowieka i błyskawicznie nawiązuje z nim relacje. Miziasta pieszczocha, dla której każda okazja jest dobra, by dostać porcję głasków. Łagodna, uległa, oddana. Kocha dzieci i może z nimi zamieszkać. Świetnie dogaduje się z psami. Choć nie miała kontaktu z kotami, zapewne i te zwierzęta obdarzyłaby miłością. Należy do psów średnio aktywnych. Oczywiście – jak to młoda sunia – lubi się bawić i brykać. Kuki lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy. Podczas podróży samochodem także nie sprawia problemów. W domu zachowuje się bez zarzutów – również pod nieobecność opiekuna. Ze względu na brak jednej łapki raczej nie powinna codziennie wdrapywać się po schodach (powinna zamieszkać na parterze lub w bloku z windą). Cudowna, zrównoważona, ujmująca. Nic tylko kochać!

Kuki mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

tel: 724425008 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//