identyfikator dla psa

Miki 2923

Pies

2 lata

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-07-31 21:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miki w przyszłości będzie średniej wielkości psem, do schroniska trafił z ulicy, był bardzo wystraszony i nieufny. Musiał doświadczyć wiele złego ze strony człowieka, ponieważ bardzo bał się ludzi, z trudem można było zapiąć go na smycz. Miki po kilku miesiącach w schronisku bardzo się zmienił, jest ufniejszy, lubi głaskanie, ładnie chodzi na smyczy, stał się wesoły i beztroski. Jak na szczeniaka przystało jest żywiołowy i wszędzie go pełno, potrzebuje domu cierpliwego, który poświeci mu czas na naukę. Miki to jeszcze psie dziecko, które zasługuje na wspaniały dom, na pewno okaże się wiernym i cudownym psem.
Natalia Skrzypczak
27 lipca o 10:16
MIKI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK 02/2018
WZROST: OK. 40 CM.
WAGA: OK.11 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z PSAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 ROKU ŻYCIA

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 503 842 241 / Natalia 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//