identyfikator dla psa

Hubert 2931

Pies

8 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-01 21:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hubert to przeuroczy psiak w typie basseta, swoją ciekawą urodą zawsze wzbudza zainteresowanie napotkanych osób. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Do schroniska trafił niedawno, został znaleziony na ulicy, był zaniedbany i bardzo wystraszony, ale z dnia na dzień otwiera się na ludzi i robi się coraz odważniejszy. Hubert jest bardzo przyjaźnie nastawiony, nie ma w nim cienia agresji, choć potrzebuje czasu, aby zaufać. Widać, że wcześniej nie zaznał zbyt wielkiej uwagi i troski ze strony człowieka, dlatego trzeba mu poświęcić czas na oswojenie, już zaczyna doceniać głaskanie, jest także ciekawy świata. Zachowuje czystość w pomieszczeniach. Poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Ze względu na swoją budowę powinien trafił do domu z ogrodem lub do mieszkania na parterze, nie powinien pokonywać zbyt dużej ilości schodów. Ponieważ Hubert jest miksem basseta przyszli opiekunowie powinni być także świadomi wymagań pielęgnacyjnych i zdrowotnych.
HUBERT
MIESZANIEC W TYPIE BASSETA
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2012
WZROST: OK. 40 CM.
WAGA: OK. 35 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 ROKU ŻYCIA.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 503 842 241 / Natalia 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//