identyfikator dla psa

Treks 2932

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-02 19:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Treks został odebrany interwncyjnie z gospodarstwa na południu Polski. Zimą w siarczysty mróz Inspektorzy Pogotowia pojechali do zgłoszenia w sprawie dwóch męczonych psów. Zwierzęta były przykute łańcuchem do blaszanych beczek. Na miejscu okazało się, że jest ich nie 2 a 15. Jednym z nich był Treks. Mieszkał w zamkniętym „kojcu” uwiązany na metrowym łańcuchu do rozpadającej się rudery służącej za budę. Instalacja ta nie zapewniała mu jakiegokolwiek schronienia przed warunkami atmosferycznymi. Pies był zmarznięty i przemoczony.
Treks to młody pies. Niezmiernie energiczny i żywiołowy. Lubi spacerować z wolontariuszami. Nie jest konfliktowy jeśli chodzi o kontakty z innymi psami. Wymaga pracy i ułożenia, bo jest „nieco” szalony. Był już adoptowany. Uciekł z posesji, niestety właściciel kompletnie się jego losem nie interesował i Treks wrócił do Sekłaka
Szukamy mu odpowiedzialnego domu, który nie porzuci psa! Dobrze by było by Treks miał dostęp do podwórka lub ogrodu bądź by przyszła rodzina zapewniała mu sporą dawkę ruchu.

Kontakt

Kontakt 535 253 002 i ‭+48 501 715 558

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//