identyfikator dla psa

Grubcio 2933

Pies

6 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-02 20:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Grubcio został znaleziony kilka miesięcy temu w lesie. Ludzie, którzy go przygarnęli chcieli go zatrzymać jednak z powodów rodzinnych byli zmuszeni odwieźć go do schroniska. Z ich relacji wynika, że jest to psiak, który na pewno mieszkał w domu-dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość, nie boi się ruchu ulicznego.
Grubcio kiedy trafił do schroniska miał sporą nadwagę stąd jego imię, jednak teraz cieszy się dobrą kondycją i wagą. :) Odpowiednia dieta i długie spacery na pewno mu służą.
Grubcio jest bardzo miłym, wesołym, przyjacielskim psem w stosunku do ludzi, szybko nawiązuje kontakt z nowo poznanymi osobami. Jest pewnym siebie psem, który wymaga od początku wyznaczenia granic, ponieważ czasami lubi postawić na swoim co może w przyszłości przełożyć się na problem w relacji z opiekunem.
Grubcio uwielbia długie spacery i zabawy piłką.
Na pewno będzie wiernym i oddanym przyjacielem na długie lata jeśli trafi do odpowiedniej rodziny.
GRUBCIO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2014
WZROST: OK 48 CM
WAGA: OK 18 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY, NA SPACERACH IGNORUJE, W DOMU MUSI BYĆ JEDYNYM PUPILEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 14 LAT

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia: 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//