identyfikator dla psa

Ewka 2934

Suka

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-02 21:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ewka została znaleziona na ulicy, mieliśmy nadzieję, że tylko komuś uciekła, bo była bardzo zadbana. Niestety nikt jej nie szukał. Ewka jest zrównoważoną, domową sunią, zachowuje czystość w pomieszczeniach, nie niszczy, nie wyje. Zna kilka podstawowych komend, ładnie chodzi na smyczy.
W schronisku przeżywa duży stres.
W stosunku do ludzi jest łagodna, miła, przyjacielska i kontaktowa. Zdarza się, że w stosunku do niektórych mężczyzn czuje respekt, ale szybko się przekonuje.
Ewka na pewno okaże się wspaniałym psem rodzinnym, który wniesie do domu wiele radości.
EWKA
MIESZANIEC OWCZARKOWATA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 02/2011
WZROST: 59 CM
WAGA: 31 KG
STOSUNEK DO PSÓW: DO SAMCÓW POZYTYWNY, DO SUCZEK NEUTRALNY LUB NEGATYWNY
(ALE NA SPACERACH NIE REAGUJE, DO WYPRACOWANIA)
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY POWYŻEJ 8 LAT

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Danka: 694 940 035

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//