identyfikator dla psa

Aron 2935

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-03 08:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aron czeka na dom już 2 lata. Został odebrany interwencyjnie ze złych warunków razem z drugą, mniejszą suczką. Przez kilka miesięcy dochodził do siebie, był bardzo przerażony, bał się człowieka, a na każdą próbę dotyku reagował agresją. Długo trwało, aż Aron odzyskał wiarę w ludzi. Na początku tolerował jedną, później dwie osoby, aż w końcu po prawie 2 latach stał się cudownym, przyjaznym psem. Dogaduje się ze wszystkimi psami. Jest bardzo energiczny, uwielbia zabawy i szaleństwa z piłką. Bieganie i zabawa to dla niego największa radość. Kocha wodę i pluskanie się w niej z człowiekiem. Aron ma około 4 lat i całe życie przed sobą. Chcemy, aby spędził je we własnym, kochającym domu. Pomożesz mu do niego dotrzeć? Udostępnij! Aron czeka na prawdziwego przyjaciela :)

Kontakt

Kontakt 535 253 002 i ‭+48 501 715 558

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//